Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Záložník Realu Madrid je příliš silný!

V tomto kole La Ligy Real Madrid porazil Mallorcu 6: 1. Dá se říci, že personální uspořádání Ancelottiho v této hře bylo velmi úspěšné. Někteří hráči, kteří nehráli mnoho času, dostali šanci a tým přesto vyhrál velké vítězství. Za zmínku stojí, že v této hře nehráli záložníci Realu Madrid Technica Modric, Casemiro a Kroos, kteří nezačali a nepřišli na lavičku. Fotbalové Dresy Levně Cross se stále zotavuje ze zranění. Přestože byli v týmu Modric a Casemiro, nehráli za 1 minutu.

Ancelotti vyřadil kombinaci Valverdeho, Camawenga a Ascencia ve středu pole, poté nahradil Camawengu Blancem a Asensio Iscem. Statistiky ukazují, že je to poprvé po více než dvou letech, kdy záložník Realu Madrid Audio-Technica nehrál ani minutu. Naposledy to bylo v zápase proti Huesce 31. března 2019, kdy Real Madrid vyhrál 3-2.

Ancelotti po zápase řekl: „Real Madrid má nyní Valverde, Camarwenga a Blanco, budoucnost týmu je zaručena. Tým má nyní Cross, Modric, Casemiro, Real Madrid Záložník je velmi silný ve všech aspektech.“ Ale Ancelotti také poukázal na roli Casemira: "Existuje mnoho hráčů, Dres Real Madrid 2021 kteří mohou hrát na jeho pozici, a obranná úroveň Casemira je velmi vysoká. Ano, v útočné taktice je role Casemira nepostradatelná. Kamavena, Cross, Valverde může hrát svou pozici, ale ne jeden má svou obrannou schopnost. “