Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Haaland zaznamenal 10 zápasů v řadě v Manchesteru City

V tomto kole Premier League se doma utkal Manchester City se Southamptonem a Haaland pokračoval ve střílení branek Dětský Fotbalový Dres. Ve druhém poločase skóroval poté, co byla střela v prvním poločase zblokována tyčí. V 65. minutě hry za blokování soupeřů Haaland rychle kopl přihrávku od Cancella do brány a pomohl Manchesteru City jít do vedení 4:0. Za zmínku stojí, že po vstřelení tohoto gólu Haaland skóroval v 10 po sobě jdoucích oficiálních zápasech za Manchester City.

Naposledy se mu nepodařilo skórovat v oficiálním zápase klubu 13. srpna proti Bournemouthu. To znamená, že v posledních 2 měsících střílel góly v oficiálních zápasech Manchesteru City, Fotbalové Dresy Manchester City včetně 3 hattricků. V historii klubu Manchester City skórovali pouze dva hráči v 10 zápasech za sebou, tím posledním byl Macadamus v roce 1957 a od dnešního dne je tomu 65 let.