Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dva záložníci Realu Madrid předčasně vyměnili kvůli špatnému výkonu

V tomto kole La Ligy skončil Real Madrid doma od Osasuny nerozhodně 1:1 a přenechal tak první místo Barceloně. Benzema v utkání neproměnil penaltu a oba hráči byli v 53. minutě kvůli špatnému výkonu vystřídáni, byli to Chuameni a Ceballos. "Aspen" po zápase komentoval výkon obou hráčů. Pro Chuameniho média uvedla, Fotbalové Dresy Levně že to nebyl jeho nejlepší zápas v Realu Madrid. Jeho rozehrávka byla v prvním poločase nepřesná a jeho výkon byl rozporuplný ve druhém poločase, kdy ho Ancelotti nahradil Camavingou.

Další byl předčasně vystřídán, Ceballos. Modricovo zranění mu dalo šanci, ale "Aspen" poukázal na to, že nedokázal využít příležitosti Modricovy absence, aby se ukázal. Během svého působení na kurtu nehrál žádnou významnou roli. Na jeho místo nastoupil Shuai s Valverdem. K brzkému nahrazení těchto dvou hráčů Ancelotti řekl: "Hra nebyla moc dobrá, Fotbalové Dresy Real Madrid s míčem nebo bez něj, chyběla intenzita. To není problém ve středu zálohy, není tam příliš velký tlak. Výkon v druhý poločas byl lepší, střídal jsem, abych týmu vdechl nový život.“