Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Záložník Arsenalu odchází z lavičky, ale dostává červenou kartu

Arsenal ve čtvrtek v EFL Cupu prohrál s Liverpoolem 2:0. Ghanský záložník Thomas Partey, který se právě vrátil z Afrického poháru, krátce po příchodu z lavičky proměnil "dvě žluté v jednu červenou". Trenér Arteta ale po zápase řekl, že nelituje, že ho nechal hrát. Patty, Fotbalové Dresy Levně který hrál v 74. minutě utkání, měl v 90. minutě již dvě žluté karty, „dvě žluté se změnily v jednu červenou“ a za pouhých 15 minut šel domů.

Ale ve skutečnosti může mít Pattisův konec na hru malý vliv. Arsenal zaostával už v 77. minutě o dva góly. A hlavní trenér to po zápase hájil: "Nelituji, že jsem ho nechal hrát. Po odehrání tvrdě dřel, ale předtím se nezúčastnil ani tréninku. To samé platí pro Odegaarda, Fotbalové Dresy Arsenal který už je skvělé." Zároveň hlavní trenér také popřel Thomasův faul a jeho únavu z jet lagu.