Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Europska liga-Arsenal pobijedio je preokret 4-1

U 20:00 sati 5. studenoga po lokalnom vremenu u Velikoj Britaniji, na stadionu Emiratesa započela je glavna utakmica trećeg dana utakmice skupine B UEFA-ine Europske lige 2020/21. Fotbalové Dresy Levně Arsenal je kod kuće pobijedio Moldea rezultatom 4: 1, a Allison zabio dalek udarac. Willock je postigao dva autogola, a Pepe. Arsenal je vodio pobjedom.

Ovo je prvi put da su se dvije momčadi susrele u europskom ratu. Arsenal je u prethodna 4 puta imao 3 pobjede i 1 remi protiv norveške momčadi. Arsenal rotira do 9 ljudi, samo William i Leno nastavljaju započeti. Arsenal je jedva postigao pogodak u uvodnih 5 minuta, Fotbalové Dresy Arsenal Pepe je uputio izravni pas, a Nkatijin udarac jednom rukom s 10 metara bio je blokiran i Björbak je dao prazan gol. No Molde je prvi zabio u 22. minuti, Ekrem je dodao loptu, a Allison je s 30 metara ubacio odbijenu loptu u donji lijevi kut.