Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Thibaut Courtois se stává dominantnější

Real Madrid dokončil zápas LaLigy Santander mimo domov, aniž by připustil branku poprvé od března. To skončilo neuspokojivým průběhem 11 po sobě jdoucích zápasů, ve kterých si na silnici nechali alespoň jeden gól. Fotbalové dresy Levně na prodej internetový obchod.

Proti Huesce museli bojovat, aby získali ten čistý list a Thibaut Courtois byl povolán do akce více než jednou, aby udržel domácí stranu v zálivu. Los Blancos vydržel z pozdějších obléhání od hostitelů, aby konečně odešel z ligového utkání na silnici bez přiznání a byl to do značné míry na jejich brankáře. Dres Real Madrid 2018/19 s vysokou kvalitou!

Belgičan, stejně jako v případě porážky u Eibaru, byl pro svého týmu nejlepší hráč. Jeho růst v Madridu je důležitý a vyzařuje stále více bezpečnosti ve všem, co dělá. Také si můžete koupit Dětský dres Real Madrid v našem obchodě.

Proti soupeři, jenž dosáhl pouze 15 gólů v 15 zápasech, musel Courtois prokázat, proč Real tak tvrdě pracoval, aby ho přivedl do klubu a že je hoden toho, že je jedním z nejlepších brankářů na světě.

Dětský fotbalový dres Real Madrid Thibaut Courtois 25 Brankářské domáci dresy 2018-19