Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Barcelona £ 10m za hráčských mezd dosáhl rekordní

Barcelona se stalo prvním historickým fotbalovým týmem, který svým hráčům vyplácí průměrnou mzdu více než 10 milionů liber za rok, podle různých zpráv dnes. Fotbalové dresy Levně na prodej internetový obchod.

Podle průzkumu Guardian je nejnovějším šetřením o celosvětovém šetření placených sportovních sportů v 349 skupinách v osm sportovních závodech ve 13 zemích - Barceloně bude platit 23-mužský tým o průměru 10,45 mil. Liber před bonusy. se zvýšila o třetinu od kampaně v letech 2017-18. Dres Barcelona 2018/19 s vysokou kvalitou!

Co se týče klíčových hráčů, Lionel Messi podepsal novou dohodu se zprávami, které říkají, že nyní vydělává na obrovských 500 000 liber za týden, ale nyní to bylo změněno. Podle průzkumu fotbalových úniků přes mediální část je Argentina skutečně vyplaceno 100 milionů eur za rok, což je přibližně 2 miliony eur za týden. V našem obchodě si můžete také koupit Dětský dres Barcelona.

Messi vydělá 85% svých peněz z pevných mezd, což činí zhruba 71 milionů EUR, zatímco zbytek z 15% pochází z jeho obrazových práv a zároveň získá bonus ve výši 70 milionů EUR, pokud se mu podaří opustit Camp Nou před jeho smlouvou.

Dětský fotbalový dres Barcelona domáci dresy 2018-19