Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Manchester United pod tlakem držet Paula Pogbu

Manchester United je pod značným obchodním tlakem neprodávat číslo 6 Dres Manchester United 2018/19 majitel Paul Pogba, který se týká globálního odchodu z ikony, by znamenal obrovský finanční úder.

 Sportmail chápe, že šéfové Spojených států zvažovali potenciální náhradu za Pogbu, pokud jde o to, kdo by mohl odpovídat jeho obchodní hodnotě. Také si můžete koupit Dětský dres Manchester United v našem obchodě.

Nicméně nedostatek realistických cílů a nevyhnutelné náklady ve výši 100 milionů liber, které by vedly k dalšímu výstřelu ve stylu Galactico, znamená, že se v rámci Old Traffordu stále zhoršuje možnost odmítnout odchod Pogby. Manchester United Dámský dres s vysokou kvalitou!

Pogba je nepochybně jedním z nejuznávanějších fotbalistů na světě a United už od svého příchodu v roce 2016 využil svou popularitu.

25-letý je ústředním místem pro vysoce lukrativní celosvětový marketingový a obchodní program, a je zřejmé, že ztráta plakátového hochu by nejen představovala úder na hřišti, ale měla by také nepříznivý dopad na jejich finance.