Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Španělsko začít MS 2018 plány, aniž by Real Madrid hráči

Španělský národní tým zahájí své závěrečné přípravy na Světový pohár v roce 2018 28. května v Las Rozas v komunitě v Madridu. Jelikož to přichází jen dva dny po finále Ligy mistrů v Kyjevě, bude Julen Lopetegui bez těch hráčů Real Madrid. Fotbalové Dresy Levně na prodej internetový obchod.

Během informativního setkání s trenérem Lopeteguiem a šéfem sportovního šampionátu Fernse Hierro ve španělské fotbalové federaci (RFEF) bylo potvrzeno, že družstvo bude oznámeno v 18:00 a o deset dní později se budou setkávat tréninkový tábor. Můžete také koupit Dres Španělsko MS 2018, abyste ukázali svou podporu.

Po této úvodní přípravě budou španělští zahraniční cestující cestovat do Krasnodaru, kde je jejich základna pro mistrovství světa. Toto je také místo, kde budou hrát druhé a poslední, své přátelské zápasy proti Tunisku. Dres Španělsko Dětské s vysokou kvalitou a rychlým doručením!

Předtím se 3. Června na Villarreale zahřejí proti Švýcarsku a trenér potvrdí, že to bude bez účasti hráčů Realu Madrid. Oni se připojí později, po jejich poslední lize mistrů Ligy proti Liverpoolu 26. května.eir Champions League final exertions against Liverpool on May 26.


Products related to this article