Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

James Rodriguez Fotbalové dresy Kolumbie národní tým MS 2018 na prodej

Colombia International a bývalý týmový kolega Cristiana Ronaldo projednali, jak hodlají zastavit pětinásobný vítěz Ballon d'Or v příštím semifinále UEFA Champions League. Světový pohár 2018 přichází, v našem obchodě si můžete také koupit Fotbalové dresy Levně MS 2018.

James Rodriguez, který je v současné době půjčován od Realu, byl vyčleněn, aby mohl hrát proti svému rodičovskému klubu, protože dva evropští giganti bojují o místo ve finále evropské elitní klubové soutěže.

Nicméně, s Ronaldem ve vznešené podobě, skórovat v každé hře během kampaně 2017/18, Kolumbie mezinárodní připustil to děsivý návrh pro šampiony Bundesligy. Dres Kolumbie MS 2018 prodejní internetový obchod.

"Je to cílový stroj, a on dokázal, že se to opakuje. Jeho postavy hovoří samy za sebe," řekl novinářům, jak uvádí AS. "Doufejme, že můžeme mít dvě dobré noci v kanceláři a bránit se jako jednotka, která by mu zabránila v tom, aby byl proti to nejlepší." Pokud jste fanoušci Jamese, můžete také koupit Dres James Rodriguez Kolumbie, abyste ukázali svou podporu pro něj.


Products related to this article